Members of the CSG

ABRAS Nicole (ENV)
AGUILAR ROMANILLOS Alfredo (RTD)
AMATRICE Tina (ENTR)
ANDERSEN Conny (SANCO)
ANGHELAKIS Olga Luisa (EEAS-RABAT)
ASSIEGO Sara (EEAS)
AXMANN Ingrid (DGT)
BACRI Alice
BARROS Ana (SG)
BASTIN-WANTE Huguette
BECKER Ursula
BIRD Susan (EMPL)
BORG Peter Paul (ESTAT)
BRASSEUR Viviane (SG)
BRUNEAU Alexandra (DGT)
BRUNERI Philippe (TAXUD)
BUGGENHOUT Dominique (ERCEA)
CASE’ Anna (JRC-ISPRA)
CHEVALIER Sonja Gabrielle (EEAS)
CHOJNACKA Maria Barbara (DEVCO)
COGNO Roberto (RELEX-QUITO)
COOREVITS Ria (AGRI)
COUTURE Evelyne (TAXUD)
DAMS Esther
DE AZEVEDO RODRIGUES Leonor (DIGIT)
DE HERTOGH Fabienne (MARE)
DE LETTER Liesbet (REGIO)
DE WIT Lieve (EEAS)
DELIKARI Anastassia (SJ)
DEWATTINE Annick (EMPL)
DORAN-SCHIRATTI Maeve
DRUELLE Ludovic
EDWARDS Roy (HR)
ENTRINGER Mitsou Marianne ()
FATTORI MIRANDA AMARAL Henrique (JRC ISPRA)
FOGARTY Elizabeth Anne (DEV)
FONTELA (CARRION-MOLES) Isabel
FUNKEN Paule (SG)
GEENIS-PALERMO Mildred (SG)
GENEVAY Nicolas (JUST)
GIANFREDA-REITER Beatrice (ECHO)
GOGOLEWSKA Agnieszka (AGRI)
GRAHAMSLAW Carol
GRASSETTI Deborah (CAB-GEOGHEGAN-QUINN)
GRAY Paul (retired)
GREGORY Laura (EEAS-NEW YORK)
GRENSON Marie-Jeanne (CDP-OSP)
GUARNIERI Salvatrice (DGT)
GUEZ Emmanuelle
HAVASI Marta (HR)
HEDERSTROEM Josefine (COMP)
HERNANDEZ Mildret (REA)
HEUSE Nicole
HIERRO Liliane (CDR)
HR BXL ASSISTANCE SOCIALE PENSIONNES
HR BXL PSYCHOLOGUE
HUBRICHT-TURNER Gisela
JACOBS Alexandre (OIB)
JUHASZ Gabor (TAXUD)
JUBRAN Fatima (INFSO)
KIAYIAS George (ENV)
KIVINIEMI Ritva (AGRI)
KORJUS Susanna (HR)
LANGEMEYER Matthias (AGRI)
LANGEZAAL Ingrid (JRC-ISPRA)
LIBERTAZZI Claudia (SG)
LICHDI-BALLESTEROS Bettina (ENTR)
LIEVENS Linda
LINDERT Petra (RTD)
LIPCHITZ Claire (TAXUD)
LOK Yolanda (SANCO)
MAC AODHA Mairtin (SJ)
MACDONALD Alistair (RELEX-MANILA)
MACHARIKOVA Jana (HR)
MAGEL Nicole (MOVE+ENER)
MASLEN John
MAZZONE Franca (RTD)
MAZZONE Rosaria (RTD)
MENARD Maïté
MINICHETTI-PERRIOT Odile
MOLINA PEDRON Noëli (OIB)
MORKUNAS Justyna (MARE)
MURPHY Theresa (CONSIL)
NICHELE Claudio (INFSO)
ONNEN Claudia (HR)
PARKER Sarah (RTD)
PATRICK Joanna (SANCO)
PESCHEL Maryse (COMP)
PHILLIPS Ingid
PRESTON Mary
POGORZELSKI Szymon (INFSO)
PUGH Judith (ECHO)
RODRIGUES Maria Helena (HR)
SANDOR Virag (TENEA)
SANTIMARIA Loretta (HR)
SCHALIN Yvonne Eva (AIDCO)
SCHWAB Ursula (CES)
SIREN Jarkko (CNECT-ext)
SKEATH Norma (EEAS-GEORGETOWN)
STALMANS Veronique (DEVCO)
SZYMANSKA Ewa (SG)
TAGALAKI Despina (DGT)
TOMAT Flavia (COMP)
VALLE-JAMAIGNE Maria-Antonietta (FPI)
VAN DEN ASSUM Claire (DGT)
VAN DEN BUSSCHE Alena (AGRI
VAN GREUNINGEN-Smith Pauline (SG)
VANCAMPENHOUT Daniel (SG)
VANDEN BULCKE Ann (EAC)
VANDOORNE Isabelle (MOVE)
WIEDENMANN Erika (SCIC)
WILLAERTS Sabine (HR)
WOODGER Philip (EP)

Comments are closed.